Новини про м'ясо

Через COVID-19 очікується хвиля банкрутств серед польських виробників птиці

Низхідний рух на ринку птиці в Польщі відбувається швидше, ніж в інших країнах-членах ЄС, і це може спричинити хвилю банкрутств у цьому секторі, попереджає Польська національна рада з птахівництва (KRD-IG).

Статистичні дані з середини березня до середини квітня показують, що середня ціна в ЄС на бройлерів втратила 8,4%. Однак, зниження на польському ринку набагато помітніше – 37%. Надлишок пропозиції на ринку може скласти 40 мільйонів птахів на місяць, через раптовий перехід споживачів від високоякісного м’яса на більш дешеву продукцію.

У більшості країн-членів ЄС спостерігається зростання попиту на птицю, але в основному воно покривається з внутрішніх джерел, оскільки сектор харчових послуг з березня закритий на всьому континенті.

“Крім того, пандемія коронавірусу спричинила неможливість продажу яєць, пташенят чи вирощених птахів, що може призвести до хвилі банкрутств у секторі”, – додала KRD-IG на своїй сторінці в Twitter.

Представники галузі птахівництва вважають, що без підтримки з боку уряду країни чи ЄС, виробники зазнають значних втрат і частина операторів ринку вийде з бізнесу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button