Новини про м'ясо

Через COVID-19 на 15% скоротиться виробництво птиці в США

Тисячі робітників птахофабрик в США захворіли на коронавірус. Через це частина підприємств тимчасово припинила роботу, а виробництво м’яса птиці в країні може скоротитись на 15%.

У доповіді Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC) було розглянуто випадки COVID-19 серед працівників США на 115 підприємствах з переробки м’яса та птиці в 19 штатах. Встановлено, що серед приблизно 130 тис. робітників у цих установах зафіксовано 4 913 підтверджених випадків зараження та 20 летальних випадків.

Фактори, що потенційно впливають на ризик зараження, включають труднощі з фізичною дистанцією та гігієною на робочому місці.

Раніше у Сполучених Штатах зупинилося кільки великих підприємств, що спеціалізувались на переробці свинини та яловичини. У таких умовах м’ясна галузь зазнає значних збитків. Свинарі США уже звернулись до уряду з пропозицією виділити фінансову підтримку галузі на час кризи, оскільки загострення ситуації може призвести до проблем з продовольчою безпекою.

Тим часом президент США Дональд Трамп підписав виконавчий наказ про делегування повноважень згідно із Законом про оборонне виробництво (DPA) 1950 року щодо утримання м’ясокомбінатів в умовах пандемії. Відповідно до законодавства, Департамент сільського господарства США спрямує зусилля на те, щоб переробники м’яса продовжували роботу безперебійно. Цей крок піддав критиці президент Національного союзу фермерів США Роб Ларев, який заявив, що, хоча м’ясопереробні підприємства є критичними для життєдіяльності фермерів, існує велика стурбованість здоров’ям працівників м’ясокомбінатів.

“Ці працівники працюють в тісних приміщеннях і часто не мають доступу до відповідних засобів захисту або оплачуваних лікарняних. Це робить їх одними з найбільш вразливих груп стосовно зараження коронавірусом. Їх здоров’я та життя не може вартувати безперебійних постачань. Ми повинні знайти компроміс, рішення, які захистять як працівників, так і продовольчу безпеку країни”, – зазначив пан Ларев.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button