Новини про м'ясо

Британці відмовляються від напівфабрикатів і готують самі

Фермери та виробники м’яса у Великій Британії повинні звернути увагу на значні зрушення у торгівлі та харчових звичках споживачів, оскільки ці фактори можуть вплинути на фермерський бізнес з точки зору того, на чому робити акцент у майбутньому. В найближчі кілька десятиліть на ринку роздрібної торгівлі очікуються суттєві зміни. Зокрема, вже зараз британці поступово переходять від напівфабрикатів до продуктів, які неважко приготувати вдома. Те саме роблять і французи, а от в Україні очікується подальше зростання споживання напівготової продукції.

Нові тенденції серед споживачів британські виробники та експерти обговорили на Національному конгресі фермерських спілок NFU19. Крім переорієнтації від виробництва напівфабрикатів до продукування простих продуктів, ще одною зміною на ринку є більша інформативність. Споживачі хочуть більше знати не лише про склад і виробника продуктів, а й, скажімо, якщо мова йде про м’ясо, то покупців дедалі частіше цікавлять умови, в яких утримували тварин, спосіб їх транспортування, екологічність виробництва, чи транспортували продукт здалеку і, як наслідок, чи не залишила ця логістична операція суттєвий карбоновий слід (забруднення атмосфери).

“Ми повинні забезпечити прозорість та розкриття всіх необхідних даних для наших клієнтів, і нові технології можуть допомогти нам зробити це”, – пояснила Джудіт Батчелар, директор компанії Sainsbury’s.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button