Новини про м'ясо

Британія: працівники м’ясокомбінатів мають отримати вакцину від COVID одними з перших

У листі до Комітету з питань вакцинації та імунізації Британська асоціація м’ясопереробників (BMPA) разом із Агентством з харчових стандартів та Асоціацією експортерів м’яса Північної Ірландії закликають уряд розглянути можливість включення ключових робітників м’ясокомбінатів до переліку тих, хто отримає вакцину від COVID-19 першими.

У зверненні вказується на виклики, з якими м’ясна промисловість в усьому світі стикалася під час пандемії. Це змусило британські м’ясні компанії вкласти значні кошти у заходи для забезпечення безпеки персоналу та підтримку ланцюга постачання продуктів харчування.

“Розташування багатьох м’ясокомбінатів у сільськіій місцевості означає, що працівники часто обирають спільний дім та спільний доступ до автомобілів за відсутності інших типів житла та транспорту. Ці два фактори, які колись були просто частиною роботи, означають, що наші ключові працівники стикаються з додатковими проблемами та підвищеним ризиком зараження коронавірусом. Після того, як достатньо запасів перевіреної вакцини буде надано таким групам ризику, як медичні та соціальні працівники, ми закликаємо уряд розширити пріоритетність вакцинації, включаючи працівників м’ясокомбінатів”, – йдеться у зверненні представників галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button