Новини про м'ясо

Боротьба з нелегальним виробництвом вакцин від АЧС почалась в Китаї

Міністерство сільського господарства та сільських справ Китаю розпочало стримування виробництва та використання незаконних вакцин проти африканської чуми свиней після отримання доказів широкого використання такої неперевіреної продукції.

Наразі ніде в світі не існує ні ліків, ні затверджених вакцин від АЧС, хоча Китай повідомляє про перші успіхи клінічних випробувань. Вакцина може зіграти важливу роль у відновленні поголів’я свиней у країні, близько половини якого було знищено через вірус.

Незаконно виготовлені вакцини розповсюджуються на ринку КНР вже протягом кількох місяців, і влада стверджує, що ці нелегальні препарати можуть ускладнити впровадження офіційно затвердженого продукту.

На початку цього року державна юридична газета Legal Daily повідомляла, що поліція в Чунціні заарештувала семеро осіб, які виготовляли підроблену вакцину проти африканської чуми свиней. Влада країни заявила про запровадження жорсткого покарання за виробництво, розповсюдження та використання таких псевдовакцин.

Влада провінції проводить інспекції у ветеринарних лабораторіях, на фармацевтичних фабриках та у свиногосподарствах на предмет будь-яких свідчень щодо використання незатверджених вакцин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button