Новини про м'ясо

Близько 8 тис. свиней знищили через АЧС на Філіппінах

Філіппіни – це остання з азійських країн, де виявили спалах африканської чуми свиней. Тварин з підозрою на АЧС ідентифікували ще в серпні. Зразки біоматеріалу хворих свиней відправили до закордонних лабораторій. Цього тижня надійшов офіційний результат досліджень – АЧС на Філіппінах підтвердили.

Результати випробувань, проведених у Великобританії, виявилися позитивними для 14 зразків із 20 відправлених.

Збільшення масштабів падежу свиней та кількості забитих тварин у провінціях Різал та Булакан наприкінці серпня викликала занепокоєння у місцевих представників влади. Уряд Філіппін створив групу для розслідування ситуації. Зібрані зразки крові були відібрані у загиблих свиней та відправлені в лабораторії за кордоном.

За даними урядових джерел, на уражених територіях було знищено 7416 свиней, тоді як у звіті МЕБ згадується про 7952 свиней. Країна є восьмим за величиною світовим виробником свинини, а галузь свинарства тут оцінюється у 5 мільярдів доларів. Після підтвердження наявності АЧС Міністерство сільського господарства Філіппін посилило заходи щодо карантину тварин та безпеки харчових продуктів, заборонивши перевезення живих тварин та м’ясних продуктів без спеціального дозволу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button