Новини про м'ясо

Близько 400 тис. голів птиці знищили через грип у Південній Кореї

Через спалахи вірусу пташиного грипу штаму H5N8 у Південній Кореї, який зафіксували минулого року, було утилізовано 292 тис. бройлерів та 100 тис. качок.

Повідомлялося про випадки вірусу на фермах, розташованих у регіоні Північна Джеолла, на південному заході країни. Штам H5N8 був підтверджений 28 листопада у національній референтній лабораторії за допомогою методики RT-PCR (полімеразної ланцюгової реакції із зворотною транскриптазою). Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин про випадок було повідомлено наприкінці листопада.

Також два випадки високопатогенного пташиного грипу H5N8 виявили у мандаринових качок на заході країни. Зафіксували їх під час профілактичного обстеження, проведеного в місцях відпочинку перелітних птахів.

У листопаді спалахи високопатогенного пташиного грипу також фіксували в Японії (постраждало 330 тис. бройлерів). З початку листопада МЕБ опублікувала більш ніж 30 повідомлень про спалахи пташиного грипу в 17 країнах. Хвороба поширюється у Європі Африці та Азії. Багато повідомлень про спалахи стосуються диких та морських птахів. Тільки в Німеччині вже зареєстровано понад 30 спалахів в землях Шлезвіг-Гольштейн, Мекленбург, Бранденбург та Нижня Саксонія. Вірус підтверджено також у Данії, Ірландії, Бельгії та Великобританії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button