Новини про м'ясо

Близько 150 спалахів африканської чуми свиней виявили за тиждень

Африканська чума свиней продовжує поширюватись у різних країнах світу. Навіть попри те, що інтенсивність розповсюдження вірусу зменшується, АЧС продовжує суттєво впливати на ситуацію на глобальному ринку свинини.

За минулий тиждень (25-31 липня) у світі було зафіксовано 185 випадків небезпечних захворювань сільськогосподарських тварин. З них близько 150 спалахів стосувались саме африканської чуми свиней, повідомляє видання PigUA.info з посиланням на дані Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Найбільше випадків АЧС минуло тижня зафіксували в Угорщині та Румунії – 80 та 37 спалахів захворювання відповідно. Також до МЕБ про африканську чуму свиней повідомили влада Росії (19 випадків), Південної Кореї (12), Латвії (7), Південно-Африканської Республіки (2), Китаю (1) та Нігерії (точна кількість спалахів з’ясовується).

Крім того, з 25 по 31 липня було зафіксовано три спалахи високопатогенного пташиного грипу в Південно-Африканській Республіці (2 випадки) та на Філіппінах (1). У Македонії повідомили про 17 спалахів блутангу. Також фіксувалась кілька випадків геморагічної хвороби кроликів, піроплазмозу коней та ін.

В Україні за минулий тиждень не виявили жодного спалаху особливо небезпечних хвороб тварин.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button