Новини про м'ясо

Більш ніж тисячу спалахів небезпечних хвороб тварин зафіксували за місяць

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (МЕБ), за минулий місяць (з 30 жовтня по 30 листопада) у світі зареєстрували 1164 спалахів особливо небезпечних хвороб тварин. Про випадки захворювань повідомили у 44 країнах.

Зокрема, було зареєстровано 341 салах пташиного грипу. Найчастіше повідомлялось про штами високопатогенного грипу. Так, про 229 таких випадків повідомили в Німеччині.

Продовжують надходити звіти про спалахи африканської чуми свиней з Угорщини (107 випадків за місяць), Німеччини (68), Латвії (25), Польщі (12), Румунії (198), України (3), а також Лаосу (10), М’янми (2) , Південної Кореї (50) і ПАР (4). В Японії зареєстрували 200 випадків класичної чуми свиней.

Коронавірусна інфекція COVID-19 зареєстрована у тварин в Аргентині (4), Бразилії (1), Франції (1), Гонконгу (1), США (7) і в Японії (1). Чума дрібних жуйних фіксувалася на території Лівії (6). Ящур зареєстрований в Намібії (3). Випадки лихоманкуиЗахідного Нілу продовжують діагностувати у диких птахів і коней в Німеччині (всього 7 осередків за місяць).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button