Новини про м'ясо

Більш ніж 500 спалахів АЧС виявили у світі за серпень

Африканська чума продовжує розповсюджуватись світом і наразі є найбільш поширеною особливо небезпечною хворобою тварин у світі. Протягом серпня більш ніж 500 спалахів АЧС зареєстрували у дев’яти країнах світу, зокрема, і в Україні.

“Згідно зі звітами Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), про спалахи африканської чуми свиней у серпні повідомили ветеринарні служби: Угорщини (192 спалахи), Румунії (182), Росії (44), Південної Кореї (38), Латвії (21), Замбії (5), України (5) та Болгарії (1). Крім того збільшення захворюваності/смертності від АЧС реєстрували в дванадцяти штатах Нігерії”, – повідомляє портал pigua.info.

Ситуація в Україні

Перший спалах африканської чуми свиней минулого місяця зафіксували 3 серпня в особистому селянському господарстві на Сумщині. 4 серпня трупи свиней, заражених АЧС, виявили на Дніпропетровщині. 6 серпня заражених тварин виявили в селянському господарстві на Полтавщині, 20 серпня – на приватному підприємстві у тернопільській області, а 22 серпня у присадибному господарстві у Івано-Франківській області.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button