Новини про м'ясо

Більш ніж 100 тис. гусей знищать в Угорщині через грип

Про другий спалах високопатогенного пташиного грипу повідомили в Угорщині. Вірус виявили на птахофабриці поблизу кордону з Румунією. Через захворювання на підприємстві утилізують 115 тис. гусей.

Угорська ветеринарна служба NEBIH підтвердила другий спалах пташиного грипу (вірус H5N8). Перший спалах захворювання в країні було виявлено на фермі, де вирощували індиків, Постраждале підприємство розташоване недалеко від кордону зі Словаччиною.

Щодо останнього випадку, представники NEBIH заявили, що всі гуси на фермі (115 тис. голів) мають бути знищені, а карантинна зона повинна бути встановлена в радіусі 10 кілометрів від підприємства. Чиновники зазначили, що вірус можуть переносити дикі птахи, які мешкають на озері поблизу ферми.

З початку року від спалахів пташиного грипу постраждали Польща, Словаччина, Угорщина та Румунія. Польща також є третім за величиною експортером птиці у світі та найбільшим виробником у ЄС. Незважаючи на спалахи вірусу в країні, Китай, один з найбільших імпортерів польської птиці, ще не ввів обмежень щодо закупівель.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button