Новини про м'ясо

Більш ніж 10 тис. індиків знищили у Великобританії

Індичка є однією з традиційних різдвяних страв у Великобританії, тому втратити значну частку поголів’я птиці перед святами є особливо “травматично” для власників. Утім, одній з ферм у Йоркширі довелося знищити 10,5 тис. голів індиків.

Місцева влада підтвердила, що штам вірусу пташиного грипу H5N8 був виявлений на фермі поблизу Норталлертона в північному Йоркширі.

Defra (Департамент з питань навколишнього середовища, продовольства та сільських справ) заявив, що всіх птахів утилізують з метою стримування поширення хвороби. Персонал створив тимчасову контрольну зону навколо ферми. Це зона охорони 3 км безпосередньо навколо місця спалаху, а ще в радіусі 10 км – зона спостереження.

Головний ветеринарний директор «Дефри» Крістін Міддлімс сказала: «Ми терміново шукаємо будь-які докази поширення хвороб, пов’язаних із цією фермою, для контролю та ліквідації.
людей.

Цей спалах пташиного грипу є останнім у низці підтверджених випадків хвороби у Великобританії. Втрата цієї кількості індиків напередодні Різдва, швидше за все, не вплине на пропозицію цих птахів для святкового столу в країні, стверджують представники галузі. Утім більшість британських птахофабрик почали посилювати заходи біозахисту на підприємствах, щоб припинити поширення вірусу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button