Новини про м'ясо

Білорусь підписала угоду про співпрацю у галузі птахівництва з Угорщиною

Цього місяця під час офіційної зустрічі білоруського прем’єр-міністра Романа Головченка та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана було укладено Меморандум про взаєморозуміння у галузі птахівництва.

Згідно з меморандумом, сторони будуть допомагати одна одній у розвитку співпраці підприємств двох країн на декількох фронтах. Серед них – постачання курей, підтримка спільних підприємств та інвестиційна співпраця для розвитку господарств для вирощування гусей у Білорусі на основі високопродуктивних угорських порід гусей, залучення нових технологій у виробництві продукції птиці. Меморандум також передбачає співпрацю в галузі науково-дослідних розробок, обмін інформацією, технічною документацією та досвідом у галузі птахівництва.

“Робота в цьому напрямку уже ведеться. Перша Мінська птахофабрика та угорська Babolna Tetra підписали угоду про розведення молодняку племінних птахів. Угорський партнер поставить на птахофабрику в Білорусь одноденних курчат кількох порід для поліпшення якості білоруського поголів’я”, – повідомили у прес-службі Міністерства сільського господарства та продовольства Білорусі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button