Новини про м'ясо

Білл Гейтс підтримує ідею виробництва “лабораторного” м’яса

М’ясо з клітин тварин у лабораторіях вирощують уже давно. Зараз учені намагаються об’єднати цю технологію з редагуванням генів – CRISPR.

Сьогодні щонайменше дві американські компанії працюють у цьому напрямку. Одну з них, Memphis Meats, підтримує Білл Гейтс. Разом з Річардом Бренсоном мільярдер допоміг стартапу запатентувати дві технології виробництва лабораторного м’яса з застосуванням редагування геному.

За твердженням винахідників, нове штучне м’ясо може навіть задовольнити вимоги захисників тварин, оскільки технологія CRISPR не потребує сироватки, яку виготовляють з крові забитих корів.

Нагадаємо, Державний департамент сільського господарства США (USDA) та Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) готуються до комерціалізації м’яса з клітин, вирощених в лабораторних умовах. Зокрема йдеться про адаптацію законодавства Сполучених Штатів.

Організації планують, що FDA буде відповідати за отримання та вирощування клітин, а USDA займатиметься переробкою та маркуванням продукції. Утім, для початку масових продажів, слід отримати ще дозвіл від Служби безпеки та інспекції харчових продуктів США (FSIS).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button