Новини про м'ясо

Безкоштовний курс з фермерства для дітей розробили у Великобританії

Під час карантину з’явилось багато нових можливостей для онлайн-навчання дітей та дорослих. Фермери та виробники сільськогосподарської продукції з усієї Британії сподіваються надихнути дітей на заняття сільським господарством та розповісти їм про те як м’ясо, хліб, овочі та інші продукти потрапляють на їх стіл у рамках нового проєкту #LockdownLearning, який розпочався цього тижня.

Весь безкоштовний вміст #LockdownLearning, який включає в себе відеозаписи фермерів, заходи та освітні ресурси британської Національної спілки фермерів (NFU), доступний за посиланням: https://eatfarmnow.com/category/lockdown-learning/

Проєкт, розроблений NFU та командою фермерів EatFarmNow, передбачає навчальні заняття для дітей. Зокрема, вони дізнаються про те як створити ферму для вільного вигулу курей, як піклуватися про овець та корів, засівати поле, саджати овочі та дерева. Заняття інтерактивні й містять як відео за участю фермерів, відомих ведучих та акторів, так і міні-проекти, наприклад, облаштування іграшкового курятника.

Президент NFU Мінет Баттерс сказав: “Це час безпрецедентний для всіх нас. Зараз багатьом батькам доводиться вперше придумувати план домашнього навчання, і ми хотіли запропонувати навчальний проєкт, який був би цікавим та захопливим як для дітей, так і для батьків. Наші інтернет-ресурси – це практичне практичне навчання виробництва продуктів харчування та ведення сільського господарства”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button