Новини про м'ясо

АСУ: ситуація на ринку живця свиней залишається стабільною

У Асоціації “Свинарі України” повідомили, що на початку року ситуація на ринку живця, як і в останній тиждень 2018 року, була стабільною. Так, протягом перших семи днів 2019 року ціни на живець свиней не змінювались, а цього тижня знизились на 1%.

Хоча ціновий діапазон був достатньо широким (від 42,5 до 44,5 грн за кілограм живої ваги), більшість пропозицій коливались у діапазоні від 43 до 44 гривень за кілограм.

Незначне зниження цін пояснюється “млявістю” післяноворічного ринку: споживачі закуповували м’ясо перед святами і не потребують його в значних кількостях, а більшість виробників м’ясопродуктів зараз працюють на запасах сировини. До того ж передсвяткові закупівлі були нижчими ніж перед новорічними святами роком раніше. Виробники планували продати на 20 – 25% свинини більше, але їх очікування не виправдались, оскільки споживачі почали частіше купувати альтернативні види м’яса – курятину чи яловичину.

В АСУ прогнозують подальше зниження цін на свинину. Очікується, що наступного тижня живець закуповуватимуть за 42 – 43 гривні за кілограм. На думку аналітиків Асоціації “Свинарі України”, відчутного подорожчання свинини не варто очікувати до початку так званого “сезону пікніків”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button