Новини про м'ясо

Американські виробники просувають яловичину на ринки Східної Європи

Кампанія, спрямована на популяризацію американської яловичини вже досягла Східної Європи. Спілка експортерів м’яса США (USMEF) разом з міжнародним відділом Департаменту сільського господарства (USDA) зараз займаються просуванням яловичини серед представників готельно-ресторанного бізнесу Польщі та Болгарії.

Хоча сьогодні в цих країнах споживання яловичини не досить високе і розвиток сектору поки що не виглядає перспективним, чиновники USMEF вважають, що створення нових ринків у цьому регіоні Європи є досить вигідною інвестицією.

У рамках програми промоції USMEF та USDA допомагають місцевим дистриб’юторам американської яловичини наростити продажі. Продукцію представляють на виставках, майстер-класах, дегустаціях у Варшаві, Кракові, Софії. Наприклад, яловичину популяризують на таких заходах, як Конгрес шеф-кухарів Польщі.

“Ці заходи дають чудові можливості для того, щоб вказати на присутність американської яловичини на ринках, ознайомити нашу цільову аудиторію з продуктом, познайомити дистриб’юторів з клієнтами та відповісти на запитання споживачів. Нові ринки в Європі все ще відстають від деяких інших міжнародних ринків у сфері обслуговування та споживання американської яловичини. Важливо, щоб ми продовжували обмінюватися інформацією про продукти та їх конкурентні атрибути”, – розповідає Юрій Баруткін, представник USMEF у регіоні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button