Новини про м'ясо

Американські м’ясопереробники відновлюються після спалахів COVID-19 на підприємствах

Місяць тому переробні потужності виробників м’яса в США знизилися на 40% через інфекції COVID-19 серед працівників підприємств. Утім, нещодавно Департамент сільського господарства країни (USDA) оголосив, що заводи з переробки свинини в країні повертаються до докризових обсягів виробництва, досягнувши 95% потужності. Однак сумніви щодо безпеки робочої сили все ще існують, вважають британські аналітики.

“Відновлення роботи підприємств почалося після оприлюднення наказу президента Дональда Трампа від 28 квітня, щоб м’ясні заводи залишалися відкритими, попри коронавірус, оскільки вони є важливими для продовольчої безпеки країни. Однак численні звіти свідчать про те, що американські м’ясокомбінати все ще страждають від випадків COVID-19 серед працівників”, – зазначає Ханна Кларк, аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Тим не менше, відновлення роботи є хорошою новиною для виробників свинини в США, оскільки багато з них опинились на межі банкрутства через втрати, зареєстровані в період з квітня по травень. За даними Національної ради виробників свинини, на початку травня потужність з переробки свинини в США зменшилася на 40% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button