Новини про м'ясо

Американські фахівці допоможуть боротися з АЧС в Україні

Цього тижня представники української Держпродспоживслужби зустрілись фахівцями Програми зменшення біологічної загрози Міністерства оборони США. Експерти обговорили методи запобігання подальшого поширення африканської чуми свиней на території України.

“Сторони обговорили механізми співпраці в рамках Програми зменшення біологічної загрози, зокрема, стосовно допомоги із протидією поширенню АЧС в Україні, зокрема – старт роботи проекту щодо оцінки ризиків передачі вірусу АЧС у дикій фауні та через торгові шляхи в Україні – підходи до розробки ефективних карантинних заходів і стратегій контролю за розповсюдженням вірусу. У ході зустрічі присутні проаналізували існуючі методи та напрями боротьби із поширенням АЧС в Україні, зокрема, роботу в рамках плану державного моніторингу АЧС. Особливу увагу сторони приділили розгляду поширення вірусу АЧС у приватних домогосподарствах та через стихійні ринки”, – зазначають у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Результатом реалізації програми має стати вдосконалення підходів до розробки ефективних карантинних заходів і стратегій контролю за розповсюдженням АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button