Новини про м'ясо

Американські експортери свинини прагнуть вийти на ринок України

Департамент сільського господарства США (USDA) прогнозує, що в 2019 році буде досягнуто нового рекордного обсягу виробництва свинини. У цьому році підприємці планують наростити виробництво на 4% – до 2,8 млн. тонн. Утім, торгові війни з Китаєм та Мексикою і деякі інші несприятливі фактори примушують американських виробників шукати нові експортні ринки. Зокрема, підприємства планують зайняти частку українського ринку.

Перші кроки для просування американської свинини в Україні вже реалізовують. Так, нещодавно в Києві представники Федерації експортерів м’яса США (USMEF) провели для кухарів та рестораторів майстер-клас з приготування свинини.

“Нашим завданням було – привернути увагу закладів громадського харчування і продемонструвати високу якість американської продукції. В Україні зараз спостерігається тенденція до популяризації американської та азіатської кухні, і в рамках наших заходів ми показали, як ідеально американська свинина підходить для приготування найрізноманітніших страв”, – зазначила представниця USMEF в регіоні Галина Кочубеєва.

Ринок Східної Європи видається досить цікавим для експортерів м’яса з США. Так, наразі триває кампанія з просування американської яловичини у Польщі та Болгарії. Зокрема, продукцію виробників зі Сполучених Штатів представляють на виставках, майстер-класах, дегустаціях у Варшаві, Кракові, Софії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Гадаю українці не будуть проти такоїт експансії, якщо американська свинина знищить свинну мафію в Україні. Так, українські свинники завиють, що у американців не така якість. Але то не так, бо свинники вже давно вирощують свиней для продажів і “для себе”. То нам, пересічним, яка різниця, в кого купувати мясо “для продажу”, в українських свинників, які, до того ж, ріжуть свиней в повітках, чи в американців, у яких все стерильно?

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button