Новини про м'ясо

АЧС виявили поблизу німецького кордону

Африканська чума свиней продовжує розповсюджуватись в країнах Євросоюзу. Вірус просувається далі на захід. Нещодавно в Польщі виявили спалах АЧС неподалік від кордону з Німеччиною.

Африканську чуму свиней вперше виявили в польському воєводстві Любуське. Спалах зафіксували менш ніж за 100 кілометрів від німецького кордону.

14 листопада 2019 року Служба ветеринарної інспекції Польщі повідомила про перший випадок африканської чуми свиней серед диких тварин у Вішківському повіті Любуського воєводства.

Результати дослідження на місті свідчать про поодинокий випадок цього захворювання у диких свиней, без можливості епідеміологічного та географічного зв’язку з випадками захворювання у Польщі, про які повідомляли раніше. Новий спалах АЧС зафіксували на відстані понад 300 км від районів, де реєстрували випадки заражень у минулому. Любуське воєводство належало до безпечних регіонів, утім тепер місцевій владі доведеться внести зміни до карти зонування стосовно африканської чуми свиней.

У Німеччині наразі не виявили жодного випадку АЧС, утім ФРН входить до списку країн, де ризик поширення вірусу вважається високим.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button