Новини про м'ясо

АЧС у Польщі: постраждало вже більш ніж 60 господарств

Хоча не закінчився навіть третій квартал 2020 року, у Польщі вже зафіксували більше спалахів африканської чуми свиней на господарствах, ніж за весь 2019 рік. У цілому з початку року на підприємствах і невеликих фермах зареєстрували 66 випадків АЧС.

Про більшість спалахів вірусу (60 з 66) повідомляли у східних регіонах Польщі. Часто це були господарства, де утримували менше, ніж 100 свиней. На сьогодні найбільше випадків було зосереджено у Люблінському воєводстві (46), що межує з Білоруссю.

Африканська чума свиней почала поширюватись в Польщі з 2014 року. Протягом останніх років спалахи на фермах найчастіше реєстрували в літні місяці. Найчастіше АЧС фіксують серед диких кабанів. Утім, з 8 місяців цього року вже зафіксовано 66 спалахів на господарствах. За весь минулий рік постраждало лише 48 ферм.

Загалом з 2014 року в Польщі АЧС реєстрували на 303 господарств. Через наймасштабніший спалах на одному з підприємств довелося утилізувати майже 24 000 свиней.

Щоб припинити поширення вірусу, уряд країни вжив ряд заходів. Зокрема, ведеться масовий відстріл диких кабанів. Також виробники свиней у Польщі можуть отримати субсидію у розмірі до 22 350 євро для підвищення рівня біобезпеки на фермах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Поляки наїлися нашої домашньої мясної консервації ,сала в бутербродах, м’ясні котлети продукти в кількості споживання одній людині на день все забирали з автомашини на польській границі.Чума їм не шкодить,наїлися.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button