Новини про м'ясо

62,5 млн євро інвестувала бразильська компанія у виробництво птиці для Китаю

Великий бразильський виробник м’яса птиці AveNutri оголосив про інвестування 62,5 млн євро в новий завод для переробки курей в місті Віста Гауча, штат Ріу-Ґранді-ду-Сул. Продукція підприємства переважно надходитиме на ринок Китаю.

Початкова переробна потужність заводу складе 60 тис. голів на день. Після другого етапу будівництва вона складе 120 тис. голів, а повне введення підприємства в експлуатацію дозволить переробляти до 280 тис. курей на день.

PJB Frigorífico, власник бренду AveNutri, повідомив, що сума інвестицій враховує також будівництво комбікормового заводу та інкубатора. Очікується, що будівництво всих об’єктів буде завершено до кінця 2022 року.

За словами віце-президента PJB Frigorífico Леандро Родрігес дос Сантоса, компанія також розшириться за допомогою додаткових 270 фермерських господарств, залучених в рамках інтегрованої системи виробництва. Більша частина продукції під брендом AveNutri буде спрямована на зовнішні ринки, такі як Китай. Наразі компанія веде переговори з представниками влади та мережам супермаркетів в КНР.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button