Новини про м'ясо

600 тис. качок знищать у Франції

У Франції буде утилізовано 600 тис. качок через пташиний грип, зареєстрований у господарствах у південно-західному регіоні Ланди. Місцева влада змушена запровадити суворі заходи біобезпеки.

Після величезної кількості спалахів пташиного грипу Франція змушена знищити рекордну кількість птахів на качиних фермах по всьому регіону Ланде. 600 тис.

На 1 січня Франція підтвердила 61 спалах пташиного грипу. За даними місцевої влади, 48 з них були зареєстровані в південно-західному регіоні Ланди. Розведення качок в Ландах використовується для постачання промисловості фуа-гра.

Процедура зниження передбачає і профілактичне вбивство птахів в районах, що оточують епіцентр спалаху, щоб обмежити перехід на інші сільськогосподарські зграї птиці.

З листопада 2020 року кілька європейських країн, такі як Німеччина, Угорщина, Ірландія, Нідерланди, Франція та Великобританія, повідомили про спалахи пташиного грипу (H5N8). У зв’язку з цим експорт птиці та продукції птахівництва з цих країн було тимчасово заборонено. Вірус також поширюється в Росії, Казахстані та Японії. У грудні-листопаді кілька спалахів пташиного грипу зафіксували в Україні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button