Новини про м'ясо

577 спалахів небезпечних хвороб тварин зафіксовано в світі за тиждень

Після кількатижневого “затишшя” у світі знову активно почала поширюватися африканська чума свиней. Лише в Україні минулого тижня виявили 3 осередки хвороби. Загалом за тиждень (з 28 березня по 3 квітня) у світі виявили 577 спалахів небезпечних захворювань, повідомляє PigUA.info з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Найбільш розповсюдженим захворюванням залишається африканська чума свиней. “Лідером” за кількістю спалахів цього захворювання минулого тижня стала Угорщина, де зареєстрували 329 випадків АЧС. Також значна кількість осередків африканської чуми свиней була виявлена на Філіппінах (64), у Румунії (51) та в Південній Кореї (50). Від 5 до 1 спалаху також зафіксували в Латвії, Китаї, Словаччині, Україні, Болгарії та Молдові.

Також з 28 березня по 3 квітня у світі виявили 54 випадки пташиного грипу. Найбільше спалахів цього захворювання було зафіксовано в Угорщині (49), також про пташиний грип повідомили на Тайвані (7 випадків), у В’єтнамі (5), Німеччині (2) та Польщі (1).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button