Новини про м'ясо

56% курятини з німецьких супермаркетів містить бактерії, стійкі до антибіотиків

Федеральний уряд Німеччини висловив стурбованість щодо рівня використання антибіотиків у птахівництві після оприлюднення результатів дослідження, проведеного споживчою та екологічною групою Germanwatch. Дослідники виявили, що половина курячого м’яса, яке продається в мережевих супермаркетах Німеччини, виявилася забрудненою стійкими до антибіотиків бактеріями, які становлять серйозний ризик для здоров’я людини.

За результатами дослідження зразків м’яса з магазинів, 56% курятини колонізовані мікробами, стійкими до антибіотиків. Зразки м’яса, досліджені провідним німецьким університетом, походять з чотирьох найбільших боєнь країни. Germanwatch охарактеризував результати як “тривожно високий рівень стійкості”, що свідчить про надмірне використання антибіотиків під час виробництва птиці.

Новини партнерів

Дослідження показало, що третина зразків курячого м’яса з супермаркетів Lidl, Netto, Aldi, Penny і Real була заражена бактеріями, стійкими до так званих резервних антибіотиків. Резервні антибіотики є препаратами четвертого і п’ятого покоління, що використовуються в якості останнього засобу для боротьби з супербактеріями, стійкими до традиційних антибіотиків.

Такі супербактерії щороку в ЄС провокують більш ніж 33 тис. смертей. Найбільше від них страждають жителі Італії та Греції. З кожним роком кількість летальних випадків, спричинених антибіотикорезистентними бактеріями, зростає.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button