Новини про м'ясо

55 тис. птахів знищили через пташиний грип у В’єтнамі

55 000 птахів були знищені внаслідок спалаху пташиного грипу у В’єтнамі. Вірус вже вразив чотири провінції країни. Прогнозується подальше поширення захворювання.

Факторами, що підвищують небезпеку поширення пташиного грипу в В’єтнамі, є щільне розміщення господарств та велике поголів’я птиці, екстремальні погодні умови, антисанітарна практика торгівлі м’ясом та розведення птахів, повідомляє міністр сільського господарства та розвитку сільських районів країни Нгуен Сюань Куонг.

Новини партнерів

У минулому році внаслідок спалаху пташиного грипу у В’єтнамі було знищено 133 тис. птахів. Загальне поголів’я птиці в країні наразі становить близько 460 млн голів.

Цього місяця у різних регіонах В’єтнаму виявили кілька спалахів вірусу двох штамів – H5N6 та H5N1. Обидва захворювання можуть передаватися від птиці до людей через контакт із зараженими фекаліями або іншими тілесними рідинами. Захворювання є досить небезпечним для людей.

Ситуація у В’єтнамі викликала занепокоєння в сусідніх країнах. Камбоджа оголосила про заборону імпорту птиці з В’єтнаму та запровадження спеціального комплексу заходів для запобігання поширення вірусу на територію країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button