Новини про м'ясо

55 тис. птахів знищили через пташиний грип у В’єтнамі

55 000 птахів були знищені внаслідок спалаху пташиного грипу у В’єтнамі. Вірус вже вразив чотири провінції країни. Прогнозується подальше поширення захворювання.

Факторами, що підвищують небезпеку поширення пташиного грипу в В’єтнамі, є щільне розміщення господарств та велике поголів’я птиці, екстремальні погодні умови, антисанітарна практика торгівлі м’ясом та розведення птахів, повідомляє міністр сільського господарства та розвитку сільських районів країни Нгуен Сюань Куонг.

У минулому році внаслідок спалаху пташиного грипу у В’єтнамі було знищено 133 тис. птахів. Загальне поголів’я птиці в країні наразі становить близько 460 млн голів.

Цього місяця у різних регіонах В’єтнаму виявили кілька спалахів вірусу двох штамів – H5N6 та H5N1. Обидва захворювання можуть передаватися від птиці до людей через контакт із зараженими фекаліями або іншими тілесними рідинами. Захворювання є досить небезпечним для людей.

Ситуація у В’єтнамі викликала занепокоєння в сусідніх країнах. Камбоджа оголосила про заборону імпорту птиці з В’єтнаму та запровадження спеціального комплексу заходів для запобігання поширення вірусу на територію країни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button