Новини про м'ясо

5 млн голів свиней знищили за рік в країнах Азії

Африканську чуму свиней в Китаї виявили близько року тому. З того часу вірус активно розповсюджувався країнами азійського регіону і завдав мільярдних збитків промисловості.

За підрахунками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), за рік в Азії через АЧС довелось утилізувати близько 5 млн свиней. Вірус активно поширюється в Китаї, В’єтнамі, Північній Кореї, Лаосі, Монголії та Камбоджі.

Хоча зараз кілька країн ведуть розробку вакцини від африканської чуми свиней, ліків проти цього захворювання поки не існує. Єдиним засобом запобігання АЧС є суворе дотримання правил біобезпеки.

“Оскільки доступної вакцини на ринку поки не існує, слід приділяти більше уваги іншим методам протидії хворобі. Країнам необхідно вводити заходи безпеки на кордонах для запобігання завезенню і розповсюдженню хвороби шляхом ввезення інфікованих тварин або продуктів із м’яса заражених свиней. Про спалахи необхідно повідомляти негайно. Ми закликаємо країни, що піддаються ризику, вводити ефективні заходи біозахисту для запобігання проникнення носіїв вірусу”, – цитує головного ветеринарного інспектора ФАО доктора Хуана Луброта видання AgroPortal.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button