Новини про м'ясо

4 млн фунтів виділять свинарям та птахівникам, які постраждали від COVID у Великобританії

Компанії-виробники птиці та свиней у Великобританії, які безпосередньо постраждали від коронавірусу, отримають держпідтримку. Усього для тваринників виділять 4 мільйони фунтів стерлінгів. Зокрема, виробники свинини отримають допомогу для покриття збитків, спричинених раптовим закриттям компанії-переробника Cranswick Country Foods у серпні 2020 року.

Спілка фермерів Ольстера (UFU) назвала схему фінансової підтримки вкрай необхідною. Заступник президента UFU Вільям Ірвінг прокоментував, що постраждалі від закриття Cranswick Country Foods фермери зітхнули з полегшенням.

“Наші виробники свиней терпляче чекали цієї новини, оскільки раніше в цьому році було оголошено про виділення фінансування для виробників птиці”, – зазначив пан Ірвінг.

Пакет підтримки допоможе покрити певну частку збитків свинарів, включаючи тимчасову втрату китайського експортного ринку та простій виробництва через закриття забійних підприємств. Однак пан Ірвінг додав, що допомога уряду далеко не повністю покриє збитки сільськогосподарських виробників.

Заявки на фінансову допомогу британські фермери можуть подавати онлайн у період з 15 по 24 березня.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button