Новини про м'ясо

38 млн євро інвестували в будівництво м’ясопереробного комплексу на Волині

Перші приміщення нового переробного комплексу “Епікур” Володимир-Волинської птахофабрики планували здати в експлуатацію вже цього року. Утім після початку карантину темпи будівництва уповільнилися. Компанія планує виробляти на новому підприємстві курятину без антибіотиків для внутрішнього ринку України та для країн ЄС.

“Наразі реалізується великий проєкт – будівництво нового переробного комплексу “Епікур” вартістю понад 38 млн євро. Це серйозна інвестиція в регіоні, але водночас реалізація подібних проєктів потребує стабільності в країні, – зазначила вона. – Через запровадження карантину перше, що сталося, – знизилися темпи будівництва цього комплексу. Ми змушені були переглянути строки здачі в експлуатацію. Проаналізувавши витрати, ухвалили вольове рішення залишити лише проєкти, необхідні для життєдіяльності птахофабрики”, – зазначила Аліна сич, голова наглядової ради акціонерів Володимир-Волинської птахофабрики, в інтерв’ю для журналу “Наше птахівництво”.

У компанії запевняють, що нове підприємство функціюватиме з дотриманням принципів захисту довкілля. Зокрема, на новому комплексі будуть працювати очисні споруди. Серед іншого, передбачається чотири ступені фільтрації стічної води з виробництва. Очисні споруди будують за польськими технологіями.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button