Новини про м'ясо

3,5 млн. птахів знищили в Угорщині через пташиний грип

Вірус пташиного грипу штаму H5N8, який на початку 2020 року вразив Польщу, Україну, Угорщину, Румунію та Німеччину, достатньо важко вдається контролювати на угорських птахофабриках. За останні три з половиною місяці в Угорщині через пташиний грип загинуло понад 3,5 мільйона птахів, з яких 870 тис. знищили в ході превентивних заходів для припинення поширення хвороби.

За останні кілька тижнів у господарствах, розташованих у графствах Бач-Кішкун та Цонград, було зареєстровано понад 10 нових спалахів небезпечного захворювання. Така ситуація створює паніку серед виробників птиці в Угорщині.

Головний ветеринарний лікар у східноєвропейській країні Лайош Богнар зазначив, що “через бурхливу вітряну погоду в кінці квітня та на початку травня в регіоні поширилося багато диких птахів”, що збільшує ризик виникнення нових спалахів пташиного грипу.

Перший спалах захворювання в Угорщині зареєстрували наприкінці січня у східній частині країни, біля румунського кордону на фермі, де вирощували качок. З того часу хвороба поширилася на південь Угорщини.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button