Новини про м'ясо

205 спалахів небезпечних хвороб тварин виявили в світі за тиждень

У другій половині травня епізоотична ситуація в світі покращилась. Так, якщо з 9 по 15 травня Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ) повідомляла про 267 спалахів небезпечних захворювань. З 16 по 22 травня кількість зареєстрованих випадків становила 205, повідомляє PigUA.info з посиланням на МЕБ.

Найбільш поширеним захворюванням тварин залишається африканська чума свиней. За тиждень у світі зафіксували 154 спалахи АЧС. Про 114 випадків захворювання повідомили в Угорщині. Також АЧС фіксували в Румунії (25), Південній Кореї (7), Латвії (5), Південно-Африканській Республіці (2) та в Молдові (1).

Пташиний грип минулого тижня виявили у трьох країнах – Угорщині (10 спалахів), на Тайвані (1) та в Іраку (1). Варто зазначити, що раніше країна вважалась благополучною щодо захворювання – в Іраку жодного разу не фіксували випадків пташиного грипу.

Також в МЕБ повідомили про кілька спалахів африканської чуми коней (Таїланд), анемії коней (Франція), геморагічної хвороби кроликів (Мексика та США), сибірської виразки овець (Азербайджан) та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button