Новини про м'ясо

20 млн євро компенсації отримають виробники птиці, що постраждали від коронакризи в Литві

Європейська Комісія схвалила надання урядом Литви допомоги представникам галузі птахівництва, що постраждали від наслідків пандемії COVID-19. Очікується, що близько 25 виробників у балтійській країні отримають частку від пакету фінансової допомоги загальною сумою 20 млн. євро.

Комісія зазначила, що заходи уряду Литви є цілком доцільними і не порушують принципів справедливої конкуренції, оскільки передбачена компенсація не перевищує суму, необхідну для відновлення заподіяної шкоди.

“Схема надання підтримки представникам галузі птахівництва відповідає правилам державної допомоги ЄС”, – йдеться у повідомленні Єврокомісії.

Деякі члени Європарламенту в Комітеті з питань сільського господарства закликали допомогти виробникам птиці та телятини, які постраждали від коронакризи. Наразі Єврокомісія активізувала надання допомоги лише виробникам яловичини. Представники цього органу влади ЄС заявили, що поки не планується надавати підтримку галузі птахівництва та виробникам телячого м’яса. Наразі така підтримка може здійснюватись лише з боку урядів окремих країн.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button