Новини про м'ясо

2 нових спалахи пташиного грипу виявили в Росії

Високопатогенний пташиний грип продовжує розповсюджуватись територією Росії. Минулого тижня спалахи захворювання виявили у двох регіонах країни.

Зокрема, про осередок пташиного грипу повідомили у Мар’янівському районі Омської області. На місцевому порталі правової інформації уточнюється, що спалах пташиного грипу зафіксували в особистому селянському господарстві. У зв’язку з чим, губернатор ввів карантин на території самого господарства, а також в зоні 10 км від епіцентру спалаху.

Крім того ще один спалах небезпечної хвороби птиці виявили на території Енгельського району Саратовської області. Пр це повідомила прес-служба регіонального Управління ветеринарії.

“За результатами ПЛР-досліджень проб крові і патологічного матеріалу від домашньої птиці з особистого селянського господарства, проведеного лабораторією Енгельської районної станції боротьби з хворобами тварин, виявлено РНК вірусу грипу птиці”, – йдеться в повідомленні відомства.

У місцевому ветеринарному управлінні зазначили, що ймовірно джерелом поширення захворювання в Саратовській області стала дикі водоплавні птахи.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button