Новини про м'ясо

2 млн голів птиці знищили в Казахстані за рік

Міністерство сільського господарства Казахстану повідомило, що за 2020 рік через пташиний грип у країні довелося утилізувати 1,9 млн голів птиці. Суттєво постраждали, як птахофабрики, так і особисті селянські господарства.

“Всього загинуло 1,9 мільйона голів птиці, що становить 4,2% від загального поголів’я птиці в Казахстані (45 мільйонів голів птахів). Всі виробники провели вакцинацію птахів. Наразі постраждалі фабрики уклали договори з постачальниками добових курчат з Російської Федерації і вже за 120 днів, згідно виробничого циклу, відновиться виробництво і почнеться реалізація м’яса і харчового яйця з підприємств Казахстану. Таким чином, відновлення роботи птахофабрик, які постраждали від пташиного грипу очікується в березні-квітні поточного року”, – зазначили в Міністерстві сільського господарства.

Варто зазначити, що негативний вплив поширення пташиного грипу на галузь птахівництва пом’якшило те, що деякі промислові птахофабрики минулого року не лише не постраждали від захворювання, а й збільшили обсяги виробництва.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button