Новини про м'ясо

155 спалахів АЧС виявили минулого тижня

Минулого тижня (8 – 14 лютого) у світі зареєстрували 166 спалахів особливо небезпечних захворювань тварин. Більшість з них – це випадки африканської чуми свиней, повідомляє PigUA.info з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Відповідно до звіту МЕБ, країни повідомили про 155 спалахів АЧС за тиждень. Найбільше випадків захворювання зафіксували в Угорщині та Румунії – 57 та 46 спалахи відповідно. В Україні за минулий тиждень не було виявлено жодного випадку африканської чуми свиней.

Тим часом, АЧС продовжує поширюватися на захід ЄС та на Балкани. Так, вірус було вперше зафіксовано в Греції. Уражених свиней виявили на невеликій сімейній фермі в провінції Серрес, поблизу кордонів з Болгарією та Північною Македонією. У зв’язку з цим, транспортування свиней, усіх продуктів зі свинини, включаючи м’ясо, харчові продукти, біоматеріал та ін., з префектури Серрес наразі заборонений.

Що ж до інших захворювань тварин, то пташиний грип за тиждень виявили в чотирьох країнах: В’єтнамі (5 спалахів), Китаї (1), Німеччині (1) та на Тайвані (1).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button