Новини про м'ясо

150 євро платять німецьким мисливцям за кожного дикого кабана

Виплати у розмірі до 150 євро отримуватимуть мисливці за відстріл кожного кабана в кількох федеральних землях Німеччини (Бранденбургу та Саксонії). До таких заходів фінансового стимулювання органи місцевої влади вдалися задля зменшення поголів’я диких тварин через загрозу подальшого поширення африканської чуми свиней.

Крім відстрілу кабанів, в постраждалих регіонах зводять спеціальні паркани, які запобігають міграції диких свиней. Подібний паркан також споруджують на кордоні з Польщею. Вважається, що саме з цієї країни АЧС поширилась на територію Німеччини.

Міністерство сільського господарства також повідомляє про активізацію прикордонного співробітництва з Польщею і Чехією для боротьби з африканською чумою свиней. Варто зазначити, що Чехії повністю вдалось подолати захворювання. Країни домовилися про узгоджені заходи щодо протидії поширенню вірусу. Щоб краще координувати свої дії з сусідніми країнами, в листопаді з ініціативи міністра сільського господарства ФРН Юлії Кльокнер пройшли переговори в тристоронньому форматі. У січні обговорення буде продовжено.

Вірус АЧС не становить небезпеки для людини, хоча вчені вважають, що він може мутувати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button