Новини про м'ясо

130 млн доларів для Зімбабве: британські м’ясопереробники інвестують в Африку

Британська компанія інвестує 130 мільйонів доларів у застарілий м’ясокомбінат в Зімбабве. Інвестиція надійде в рамках угоди, укладеної з урядом африканської країни щодо купівлі та розвитку місцевої компанії Cold Storage Company (CSC).

Британський виробник яловичини Boustead Beef підписав 25-річну концесію з урядом Зімбабве для інвестування в Cold Storage Company, найбільший завод з переробки м’яса в країні. Планується збільшення потужностей на фермах CSC і на переробних підприємствах; посилення перспектив відновлення життєздатності компанії та збільшення обсягів випуску продукції; відновлення та закупівля нового обладнання; збільшення поголів’я великої рогатої худоби. На всі ці заходи буже витрачено 130 млн доларів США.

Британська фірма також сплачуватиме орендну плату, звільнятиметься від довгострокових фінансових боргів CSC і протягом 25 років візьме на себе керування усіма фермами CSC, а також бійнями, розподільчими центрами і житловими об’єктами.

“Уряд підтримує британську компанію, щоб переконатися, що вона дійсно може реанімувати CSC”, – заявив міністр фінансів і економічного розвитку Зімбабве Мтулі Нкуб.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button