Новини про м'ясо

100 тис. голів птиці знищили у Великобританії через карантин

За останні тижні на 2 фермах Великобританії було утилізовано більш ніж 100 тис. голів птиці. На такий крок керівництво було вимушене піти, оскільки серед працівників підприємств зафіксували спалахи COVID-19 і ніхто не міг доглядати за птахами.

Відсутність вільних потужностей на подібних підприємствах означає, що може бути знищено набагато більше птахів, якщо ще якісь птахофабрики припинять роботу через випадки коронавірусу серед робітників.

Річард Гріффітс, головний виконавчий директор Британської ради птахівництва, висловив занепокоєння з приводу потенційного дефіциту постачань, а також зниження рівня добробуту птахів.

«Спалахи COVID-19 на м’ясокомбінатах демонструють, що заходи безпеки та пильність не можуть гарантувати повний захист від вірусу. Ми повинні визначити пріоритетним здоров’я людей, але ми також повинні захищати продовольчу безпеку та добробут тварин», – зазначив пан Гріффітс.

Зокрема. птахів утилізували на Банхемській птахофабриці поблизу Аттенборо, штат Норфолк, Англія. Дані, опубліковані за вихідні, свідчать про те, що 80 співробітників підприємства захворіли на коронавірус. Через це на карантині перебуває ще 350 працівниців. Однак частина цехів все ще функціюють.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button