Новини про м'ясо

1,5 млн голів птиці знищили в Росії

Минулого тижня у особистих селянських господарствах та на підприємствах Омської області Росії через пташиний грип знищили близько 1,5 млн голів птиці. Про це повідомив керівник Головного управління ветеринарії регіону.

Зокрема, від пташиного грипу постраждало чотири птахофабрики в Омській області. На решті підприємств наразі перевіряють виконання вимог до біологічної безпеки виробництва та санітарно-ветеринарних норм.

Утім, влада регіону зазначає, що епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці почала покращуватись. Карантин щодо захворювання було знято у 18 населених пунктах з 27, де були зареєстровані випадки пташиного грипу. Профілактичні заходи у Омській області продовжуються. зокрема, знищують поголів’я домашніх птахів на неблагополучних територіях: загалом вилучено більше 1,5 млн. голів птиці. Власники присадибних господарств, з яких вилучили птахів, мають можливість отримати компенсацію з регіонального бюджету.

Омська область – не єдиний регіон Росії, що постраждав від пташиного грипу. Так, хворобу, наприклад зафіксували в Челябінській області. Через це Китай ввів обмеження на імпорт птиці з РФ.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button