Новини про м'ясо

1,4 млн голів птиці знищили через пташиний грип у Німеччині

За словами президента Центральної асоціації галузі птахівництва Німеччини (ZDG) Фрідріха-Отто Ріпке, нинішня епідемія пташиного грипу, яка почалася наприкінці осені 2020 року, є найбільшою в історії країни. Раніше найбільш масштабні збитки птахівники отримали у 2016-2017 роках. Тоді через хворобу загинуло чи було знищено 880 тис. птахів. За словами пана Ріпке, масштаби нинішньої епідемії набагато більші – вже довелося утилізувати 1,4 млн голів птиці.

За словами президента ZDG , перед деякими інкубаторами в регіонах спалаху зараз стоїть питання про те, як зберегти молодняк.

“Досі жодне курча не постраждало від вірусу. Однак зараз ми входимо у фазу, коли я більше не можу виключати такої можливості. Це складний період для галузі. З одного боку, багато ферм залишаться порожніми після офіційної заборони на відновлення поголів’я. З іншого – будуть застосовуватися обмеження на транспортування птиці”, – зазначає Фрідріх-Отто Ріпке.

Ріпке також сказав, що необхідно домогтися прогресу в розробці вакцин.

“Нам необхідно провести більше досліджень щодо вакцинації від грипу птиці. Вакцинація – це краще, ніж вбивств. Я покладаю великі надії на нові технології, які використовувалися при розробці вакцин від коронавирусу і дозволили швидко створити нові препарати”, – говорить голова ZDG.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button