Новини про м'ясо

1,4 млн фунтів виділили на популяризацію баранини у Великобританії

Комітет сільськогосподарського розвитку Великобританії (AHDB) планує запустити нову маркетингову кампанію для популяризації ягнятини і баранини в країні. В цей проект AHDB вклав 1,4 млн. фунтів стерлінгів

Рекламна кампанія буде складатися з двох етапів. Перший почнеться вже з літа, а другий – у вересні, адже тоді пропозиція ягнятини на британському ринку різко зростає. Проект має на меті зупинити стійке зниження продажів ягнятини та баранини та покращити ставлення споживачів до цього виду м’яса. Кампанія охоплюватиме різні цільові аудиторії, зосереджуючись на унікальному ароматі ягняти та універсальності такого м’яса.

AHDB буде тісно співпрацювати з роздрібними торговцями, закладами громадського харчування та зацікавленими сторонами галузі, щоб забезпечити скоординований підхід для підтримки просування сектору у найближчі місяці.

Кампанія з популяризації баранини та ягнятини є частиною набагато ширшої, прогресивної програми просування на ринку Британії червоного м’яса, що охоплює роботу зі споживачами, торгівлю, роботу з роздрібними торговцями, питання охорони здоров’я та захисту навколишнього середовища. У 2018-2019 роках AHDB виділив на проект 9,76 млн фунтів стерлінгів – близько 61% свого доходу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button