Новини про м'ясо

Через зростання цін на корми 12 млн євро виділять виробникам свиней та птиці у Литві

Підвищення цін на корми вплинуло на галузь тваринництва у всьому світі. У зв’язку з цим, деякі країни забезпечують додаткову держпідтримку для галузі. Литовський уряд підтримав пропозицію Міністерства сільського господарства країни щодо виділення 12 млн євро для підтримки підприємств, які займаються виробництвом свиней та птиці. Загальну суму з урядового резерву Литовської Республіки розподілять між секторами таким чином: птахофабрики отримають 7,9 млн євро , а свинарі – 4,1 млн євро.

Необхідність державних дотацій пов’язана зі зниженням закупівельних цін, скороченням обсягів продажів тваринницьких підприємств і прогресуючим зростанням цін на корми для сільськогосподарських тварин. Про це заявив міністр сільського господарства Литви Кястутіс Навіцкас (Kęstutis Navickas).

На думку пана Навіцкаса, процес відновлення обох секторів після кризи триватиме кілька років. Кошти, виділені урядом Литви, повинні допомогти операторам утриматися на ринку харчових продуктів поки ситуація не стабілізується.

Рішення про виділення фінансування для свинарів та птахівників було ухвалено після того, як профспілка Solidarumas організувала пікети в Вільнюсі. Активісти звернулись до уряду з закликом вжити термінових заходів для захисту птахівництва, яке постраждало від карантину, продовженого до 31 березня у зв’язку з напруженою епідемічною ситуацією.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button