Новини про м'ясо

Яка країна є світовим лідером з експорту козячого м’яса?

У 2020 році з Австралії експортували козлячого м’яса на суму 112,3 млн. доларів, що на 38% менше рівня 2019 року. Попри це, країна залишається найбільшим постачальником цього виду м’яса в світі.

Виробництво кіз зменшувалось третій рік поспіль. Загалом за рік у Австралії було виготовлено 16357 тонн козлятини у масі туш. Однак зменшення виробництва було дещо компенсовано збільшенням середньої ваги туш, яке зросло на 10%.

За даними продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Австралія не є великим виробником козячого м’яса у міжнародному порівнянні, але є найбільшим гравцем у світовій торгівлі. Австралія експортувала приблизно 95% виготовленої у 2020 році продукції, експорт склав 14147 тонн у масі туші (swt).

Найбільше м’яса кіз з Австралії імпортують США (60% в структурі експорту). Також в 2020 році важливими ринками були Тайвань, Південна Корея, Тринідад і Тобаго та Канада також представляли важливі ринки.

Експорт живих кіз становив лише 5% від загальної вартості експорту. В 2020 році тварин було продано на загальну суму 3,9 мільйона доларів.

Козяче м’ясо широко споживається у всьому світі, але все ще залишається нішевим білком на багатьох ринках.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button