Новини про м'ясо

Зростання цін на свинину уповільнилось

За даними моніторингу ринку свиней забійних кондицій в Україні, проведеного Асоціацією “Мясної галузі”, зростання цін на живець продовжується, хоча й менш інтенсивно, ніж минулого тижня. Упродовж 17 тижня року котирування зросли на 10%.

“Сімнадцятий тиждень прогнозовано має сповільнити ріст та стабілізувати ситуацію на ринку щодо свиней забійних кондицій від вітчизняних виробників. За підсумками щотижневого моніторингу цін на ринку живця, учасники Асоціації «М’ясної Галузі» зазначають ціновий інтервал 17 тижня в межах 48,0-52,0 грн за кг живої свині. Середня ціна закупівлі свинини порівняно з попереднім тижнем піднялась на 10% — до 50,68 грн/кг живою вагою. Після Великодніх свят учасниками очікується деяке падіння та закріплення ціни на ринку. Світовий ринок сповільнив висхідний рух цін, Німеччина зупинилась на позначці 1,28 € , Америка зросла з 58,79 $/cwt* до 58,86 $/cwt, тобто зростання відбулось лише на 0,12%”, – зазначають в Асоціації “М’ясної галузі”.

Минулого тижня зростання ціни на свиней забійних кондицій на внутрішньому ринку спостерігалось на рівні 11,9%. Цього ж тижня уповільнення висхідної тенденції спостерігається як в Україні так і в країнах ЄС.

cwt* – 100 фунтів або близько 45 кілограмів

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button