Новини про м'ясо

Зростає поголів’я свиней у промисловому секторі

За рік промислове поголів’я свиней зросло на 5% і станом на 1 квітня 2019 року досягло 3,53 млн голів. Такі дані днями оприлюднила Державна служба статистики України. У Асоціації “Свинарі України” зазначають, що такий висхідний рух компенсує скорочення поголів’я свиней у особистих селянських господарствах.

“Число утримуваних свиней у господарствах населення продовжує скорочуватись. Так, рік тому кількість свиней на присадибних ділянках була на 4% чи на 119 тис. голів більшою, зараз — 2,63 млн голів. Втім, таке відхилення “перекрило” нарощування поголів’я у промисловому свинарстві, яке спостерігається у 2/3 регіонів України. Тож на початку другого кварталу число “індустріальних” свиней в Україні відновилося до рівня 2017-го року. Найпомітніша позитивна динаміка відбулася саме протягом першого кварталу 2019-го, адже другу чверть року вітчизняні свиногосподарства починають з поголів’ям, що на 4,6% чи на 150 тис. гол. більше ніж на початку року”, – повідомляє аналітичний відділ АСУ.

Також на ринку України зросла пропозиція живця – у першому кварталі 2019 року було реалізовано на 4,4% більше свиней живою вагою, ніж за той же період 2018 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button