Новини про м'ясо

Зросла собівартість виробництва свинини у Великобританії

Середня чиста рентабельність виробництва свиней у Великобританії у другому кварталі цього року знизилась через зростання цін на корми та повільне зростання цін на свинину.

Чиста рентабельність у другому кварталі склала 12 пенсів за кілограм, або 10 фунтів стерлінгів на голову. Хоча вона вже четвертий квартал поспіль демонструє позитивну маржу, показники другого кварталу на 4 пенси/кг нижчі, ніж у першому кварталі поточного року.

Ціни на свиней забійних кондицій продовжували зростати (склала в середньому 1,67 фунта стерлінгів за кілограм), хоча повільнішими темпами, ніж це було зафіксовано за попередні 12 місяців. Однак середня собівартість виробництва свиней у Великобританії, за останніми оцінками AHDB, у другому кварталі становила 1,55 фунта за кілограм. Це на 7 пенсів вище, ніж у попередньому кварталі.

Це зростання виробничих витрат значною мірою було зумовлено вищими витратами на корми (+ 7%), тоді як незначне збільшення “інших” змінних витрат (+ 1%) було компенсовано зниженням будівельних, фінансових та інших витрат на 1%.

Ймовірно, собівартість виробництва найближчим часом продовжить зростати через падіння цін на свинину та зростання витрат, вважає аналітик AHDB Фелісіті Раск.

“На ринку панує велика невизначеність. Незрозуміло, як буде розвиватися внутрішній попит, оскільки більша частина сектору продовольчого обслуговування знову відкривається, і люди повертаються до офісів та шкіл. Крім того, ми не знаємо, як виглядатимуть торгові відносини між ЄС та Великобританією після Brexit. Тим не менше, можливості на експортному ринку, зокрема на ринку Китаю, виглядають перспективними”, – зазначила пані Раск.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button