Новини про м'ясо

Змінилися вимоги до експорту м’яса і м’ясопродуктів у Молдову

Нещодавно уряд Молдови затвердив нові “Вимоги до якості м’ясних виробів та продуктів”. У зв’язку з цим змінилися умови експорту такої продукції до країні. Держпродспоживслужба повідомила українських експортерів про нововведення. Зміни набудуть чинності в березні 2021 року.

“Вимоги визначають правила пакування, маркування та транспортування м’ясних виробів і продуктів як вітчизняного виробництва (за винятком продуктів, вироблених в індивідуальних господарствах для власного споживання та на підприємствах громадського харчування), а також м’ясних виробів і продуктів, що імпортуються до Республіки Молдова.

Під дію Вимог підпадатимуть групи продуктів тарифних позицій 1601, 1602 та 1902 (згідно з Комбінованою товарною номенклатурою, затвердженою Законом Республіки Молдова № 172/2014). Вказані Вимоги набирають чинності через 6 місяців з дати опублікування (тобто з 18.03.2021). Разом з цим, Технічний регламент “Вироби із м’яса”, затверджений постановою Уряду Республіки Молдова №720/2007, буде скасовано. Враховуючи вищезазначене, просимо всіх операторів ринку, що мають право експорту м’ясної продукції до Республіки Молдова, звернути увагу на зміни в законодавстві Молдови”, – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Ознайомитись з новими правилами експорту м’ясної продукції можна тут.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button