Новини про м'ясо

Змінилися умови експорту тварин та продуктів тваринництва до Туреччини

Цього місяця оновилися умови, яких експортери мають дотримуватись задля експорту живих тварин, м’яса та іншої продукції тваринного походження до Туреччини.

“Міністерство сільського та лісового господарств Республіки Туреччина оприлюднило вимоги щодо ввезення живих тварин та продуктів тваринного походження у свою країну.

Ознайомитися з вимогами щодо ввезення тварин та продукції тваринного походження до Туреччини можна на офіційному сайті Держпродспоживслужби у рубриці “Міжнародне співробітництво” – “Вимоги країн світу”, – повідомили у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Варто зазначити, що експорт до Туреччини може взагалі виявитися під загрозою. Так, минулого місяця тваринники з цієї країни закликали владу припинити імпорт худоби та підтримати їх бізнес. Несприятливі економічні умови посилили інфляцію, а разом з цим і виробничі витрати турецьких фермерів, тому зараз вигідніше закуповувати ВРХ та овець за кордоном. Якщо вимоги турецьких фермерів буде виконано, українські експортери великої та малої рогатої худоби втратять важливий ринок збуту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button