Новини про м'ясо

Зменшився імпорт м’яса в Японію

У 2020 році імпорт м’яса в Японію зменшився на 6%, до 1,14 млн. тонн. Це трапилось внаслідок пандемічної кризи та кількох локдаунів, що запроваджувались у країні. Помітно зменшились обсяги імпорту з ЄС, особливо з Данії.

Постачання м’яса з країн-членів ЄС скоротилося на чверть – до 295 тис. тонн. Також спостерігалося зменшення постачань із сусіднього Китаю (-37% до 17,2 тис. тонн). Однак загальний спад дещо пом’якшився збільшенням обсягів імпорту із США (+9% до 409 тис. тонн).

ЄС постачає в Японію переважно заморожену продукцію, яка часто використовується підприємствами громадського харчування. Як і в більшості країн світу, попит з боку ресторанної галузі зменшився внаслідок пандемії коронавірусу, йдеться в аналізі від Ради з питань розвитку сільського господарства Великобританії (AHDB). За останні 6 місяців статистичні дані щодо потужностей холодильних сховищ в Японії відображають збільшення запасів м’яса свиней, ймовірно через порушення нормальних торгових відносин через пандемію коронавірусу. Висока доступність продукції зменшила попит на імпорт у другій половині року.

Тим не менше, прогноз USDA на цей рік передбачає, що рівень імпорту м’яса в Японію дещо збільшиться порівняно з 2020 роком. У цілому, за рік споживання в країні змінилось несуттєво. Свинина є основним продуктом домашньої кулінарії, і зростання продажів в цій галузі значною мірою компенсує втрату попиту на послуги закладів громадського харчування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button